• Ikkita mashina uchun bitta platforma
• Standart turdagi chuqurlik chuqurligi: 1500-1600 mm
• Avtomobil o'lchamlari: balandligi 1450-1500 mm, uzunligi 4900-5000 mm
• Standart turdagi platforma kengligi: 2200 mm
•Standart dizayn: har bir to'xtash joyi uchun 2000 kg
• Yuzaki ishlov berish: kukunli qoplama
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CPL-2A |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2000 kg/4400 funt |
| Olib tashlash balandligi | 1500 mm |
| Chuqur balandligi | 1500 mm |
| Haydash rejimi | Shlangi |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 380V, 5.5Kw 60s |
| Avtoturargoh maydoni | 2 |
| Ishlash rejimi | Kalit tugmasi |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2.16000+ avtoturargoh tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalarda.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi.
5. Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.