1. 4 ta transport vositasi uchun ikki tomonlama dizayn
2. Yilni dizayni tufayli joylashuv, joy va xarajatlarni tejashga muvofiq moslashtirilgan.
3. Ikkita xavfsizlik qulflari: birinchisi, bir qismli sozlanishi mumkin bo'lgan xavfsizlik qulfi narvoni, ikkinchisi esa po'lat sim yorilgan taqdirda avtomatik ravishda yoqiladi.
4. Uchish-qo'nish yo'laklari keng yoki tor transport vositalarini qabul qiladi
Umumiy ko'tarish quvvati 5.4000 kg
6. Har bir ustunda ko'p pozitsiyali xavfsizlik qulflari
7. Yashirin bitta gidravlik silindr
8. Shakl diametrining oshishi kabelning charchoqini kamaytiradi
9. Mexanik yiqilishga qarshi qulflar bir nechta to'xtash balandliklariga imkon beradi
10. Moslashtiriladigan quvvat blokining joylashuvi
11. Boshqaruv panelining holati sozlanishi
12. Po'lat arqonning bo'shashishi va sinishidan himoya qiluvchi vosita
13. Yuzaki ishlov berish: chang qoplamasi
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CHFL2+2 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 4000 kg |
| Olib tashlash balandligi | 1800/2100 mm |
| Uchish-qo'nish yo'laklari orasidagi kenglik | 3820 mm |
| Qurilmani qulflash | Dinamik |
| Qulfni ochish | Elektr avtomatik chiqarish yoki qo'lda |
| Haydash rejimi | Shlangi boshqariladigan + kabel |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Avtoturargoh maydoni | 4 |
| Xavfsizlik qurilmasi | Yiqilishga qarshi qurilma |
| Ishlash rejimi | Kalit tugmasi |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2.16000+ avtoturargoh tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalarda.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: TUV, Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi.
5.Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.