1. Transport vositasini aylantirishning samarali va tejamkor usuli
2. Istalgan holatda aylantirildi va to'xtadi.
Diametri 3,4 m bo'lgan bu vosita ko'pgina transport vositalari uchun mos keladi.
4. Sizning makoningiz va mashinangizga moslashtirilgan.
| Haydash rejimi | Elektr motori |
| Diametri | 3500 mm, 4000 mm, 4500 mm |
| Yuklash hajmi | 3 tonna, 4 tonna, 5 tonna |
| Burilish tezligi | 0,2-1 rpm |
| Minimal balandlik | 350 mm |
| Platforma rangi | moslashtirilgan |
| Platforma yuzasi | Standart: katakli po'lat plastinka Ixtiyoriy: Alyuminiy plastinka |
| Ishlash rejimi | Tugma va masofadan boshqarish pulti |
| Transmissiya modeli | Transmissiya modeli |
1. Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Iltimos, yer maydoningizni, avtomobillar sonini va boshqa ma'lumotlarni taqdim eting, bizning muhandisimiz sizning yeringizga mos ravishda reja tuzishi mumkin.
2. Uni qancha vaqt ichida olsam bo'ladi?
Avans to'lovingizni olganimizdan keyin taxminan 45 ish kuni.
3. To'lov elementi nima?
T/T, LC....