1. Ishonchli, amaliy, ishlatish oson va texnik xizmat ko'rsatish xarajatlari past
2. Yuqori zichlikdagi ko'pikli birikma birikmasi bilan alyuminiy qotishma plastinka, deformatsiya va aşınmaya yo'l qo'ymaydi
3. Ikkala uchi ham köfte zanjiri bilan bog'langan va eshik plitasi muhrlash tasmasi bilan bog'langan, u osonroq yig'iladi.
| Eshikning o'lchami | Moslashtirilgan |
| Quvvatlantirish manbai | 220V/380V |
| Panel materiallari | Alyuminiy qotishmasi |
| Rang | Oq, to'q kulrang, kumushrang kulrang, qizil, sariq |
| Ochilish tezligi | 0,8 dan 1,2 m/s gacha, sozlanishi mumkin |
| Yopilish tezligi | 0,8 m/s, sozlanishi |
| Shamolga chidamlilik | 28-35m/s |
| Ishlatilgan | qurilish sanoati, logistika, uy garaji |
1. Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Iltimos, yer maydoningizni, avtomobillar sonini va boshqa ma'lumotlarni taqdim eting, bizning muhandisimiz sizning yeringizga mos ravishda reja tuzishi mumkin.
2. Uni qancha vaqt ichida olsam bo'ladi?
Avans to'lovingizni olganimizdan keyin taxminan 45 ish kuni.
3. To'lov elementi nima?
T/T, LC....