1. Vertikal yer osti maydonidan foydalanish orqali yerdan foydalanishni maksimal darajada oshiradi.
2. Sirtdagi tartibsizlikni kamaytiradi va hududning estetik jozibasini oshiradi.
3. Xavfsiz va ob-havodan himoyalangan avtoturargohni ta'minlaydi.
4. Turar-joy binolari, tijorat maydonlari, ofis majmualari va mehmonxonalar.
5. Sirt maydoni juda qimmat bo'lgan shahar hududlari uchun ideal.
| Model raqami | CSL-3 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | Har bir daraja uchun 2500 kg |
| Olib tashlash balandligi | moslashtirilgan |
| O'z-o'zidan yopilgan balandlik | moslashtirilgan |
| Vertikal tezlik | 4-6 oy/daqiqa |
| Tashqi o'lcham | moslashtirilgan |
| Haydash rejimi | 2 ta gidravlik silindr |
| Avtomobil hajmi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Avtoturargoh rejimi | 1 tasi yerda, 1 tasi yer ostida |
| Avtoturargoh maydoni | 2 ta mashina |
| Ko'tarilish/tushish vaqti | 70 s / 60 s / sozlanishi |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2. 16000+ mashinalar to'xtash joyi tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalar.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: TUV, Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi.
5. Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.