1. Turar-joy va tijorat binolari uchun podval garaji uchun to'xtash joyi yechimi.
2.CPT-2 chuqur to'xtash tizimi 2 ta (EB), 2X2 ta (DB) avtomobil uchun alohida to'xtash joylarini ta'minlaydi, biri ikkinchisining ustiga, to'xtash joyiga kirish qiyalikda (taxminan 7,5 daraja) amalga oshiriladi.
3. Yuk ko'tarish quvvati 2000 kg.
4. Pastroq chuqur balandligiga ega qiyalik pastki platforma.
5. Yaxshiroq to'xtash joyi uchun tebranadigan plastinka bilan galvanizli platforma.
6. O'rnatish balandligi kichikroq bo'lsa ham, ikkita mashinani bir-birining ustiga osongina qo'yish mumkin.
7. Po'lat kabellar yiqilishdan qo'shimcha himoya qiladi.
8. Ichki foydalanish uchun kukunli purkagich qoplamali sirtni ishlov berish, tashqi foydalanish uchun issiq galvanizatsiya.
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CPT-2/4 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2000 kg/5000 funt |
| Olib tashlash balandligi | 1650 mm |
| Yuqori | 1650 mm |
| Chuqur | 1700 mm |
| Qurilmani qulflash | Dinamik |
| Qulfni ochish | Elektr avtomatik chiqarish yoki qo'lda |
| Haydash rejimi | Shlangi boshqariladigan + zanjir |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 380V, 5.5Kw 60s |
| Avtoturargoh maydoni | 2/4 |
| Xavfsizlik qurilmasi | Yiqilishga qarshi qurilma |
| Ishlash rejimi | Kalit tugmasi |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2. 16000+ mashinalar to'xtash joyi tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalar.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: TUV, Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi.
5. Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.