1. Turar-joy va tijorat binolari uchun podval garaji uchun to'xtash joyi yechimi.
2. Yaxshiroq to'xtash joyi uchun tebranadigan plastinka bilan galvanizli platforma.
3. Ikkita asosiy va tobe gidravlik ko'tarish silindrlari to'g'ridan-to'g'ri haydovchi.
4. Alohida gidravlik quvvat bloki va boshqaruv paneli.
5. Strukturani qo'llab-quvvatlash uchun chuqur va orqa devor kerak.
6.2000kg/2500kg yuk ko'tarish quvvati ham SUV, ham sedan uchun mavjud.
7. O'rta post almashish funksiyasi xarajatlar va joyni tejaydi.
8. Platforma pastga tushganda foydalanish narxi past bo'ladi, u tortishish kuchi bilan boshqariladi, endi elektr energiyasi sarfi bo'lmaydi.
9. Xavfsizlik va xavfsizlik uchun elektr kalit.
10. Operator tugmachani qo'yib yuborgandan so'ng avtomatik o'chirish.
11. Tanlovingiz uchun bitta va ikkita stacker.
12. Ichki foydalanish uchun kukunli purkagich qoplamali sirtni ishlov berish, tashqi foydalanish uchun issiq galvanizatsiya.
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CPL-2A/4A |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2000 kg/5000 funt |
| Olib tashlash balandligi | 1850 mm |
| Yuqori | 1850 mm |
| Chuqur | 1950 mm |
| Qurilmani qulflash | Dinamik |
| Qulfni ochish | Elektr avtomatik chiqarish yoki qo'lda |
| Haydash rejimi | Shlangi boshqariladigan + zanjir |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 380V, 5.5Kw 60s |
| Avtoturargoh maydoni | 2/4 |
| Xavfsizlik qurilmasi | Yiqilishga qarshi qurilma |
| Ishlash rejimi | Kalit tugmasi |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2.16000+ avtoturargoh tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalarda.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: TUV, Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi.
5. Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.