1. Shift balandligi past bo'lishi uchun mo'ljallangan
2. Ushbu mini-turdagi qiyshaytiruvchi to'xtash joyi liftlari cheklangan balandlikdagi maydon uchun mos keladi; ayniqsa, kvartiraning podvalida yoki burchaklarida.
Yuk ko'tarish quvvati 3.2500 kg, faqat sedan uchun mos
4.10 daraja qiyshaytiriladigan platforma
5. Ikkita gidravlik ko'tarish silindrlari to'g'ridan-to'g'ri haydovchi
6. Individual gidravlik quvvat bloki va boshqaruv paneli
7. Ko'chirilishi yoki boshqa joyga ko'chirilishi mumkin
8. Xavfsizlik va xavfsizlik uchun elektr kaliti
9. Agar operator kalitni qo'yib yuborsa, avtomatik o'chirish
10. Sizning tanlovingiz uchun elektr va qo'lda qulfni ochish
11. Transport vositasini aniqlash sensori.
12. Ovozli va yorug'likli ogohlantirish tizimi.
13. Maksimal ko'tarish balandligi turli xil sozlamalar uchun sozlanishi mumkin
14. Yuqori holatda mexanik yiqilishga qarshi qulf
15. Shlangi ortiqcha yuklanishdan himoya
16. Yaxshiroq to'xtash joyi uchun to'lqinli plastinka bilan galvanizli platforma
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CHPLB2500 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2500 kg/5500 funt |
| Olib tashlash balandligi | 1800-2100 mm |
| Uchish-qo'nish yo'lagining kengligi | 1900 mm |
| Qurilmani qulflash | Dinamik |
| Qulfni ochish | Elektr avtomatik chiqarish yoki qo'lda |
| Haydash rejimi | Shlangi boshqariladigan |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Avtoturargoh maydoni | 2 |
| Xavfsizlik qurilmasi | Yiqilishga qarshi qurilma |
| Ishlash rejimi | Kalit tugmasi |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2. 16000+ mashinalar to'xtash joyi tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalar.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: TUV, Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi
5. Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.