1. O'rnatish shart emas, foydalanish uchun ko'chirilishi mumkin
2. Kukunli qoplama
3. Qo'lda chiqarish, shunchaki foydalaning
4. Tez ta'mirlash uchun ishlatiladi, masalan, tirni tez ta'mirlash, dvigatel moyini almashtirish va boshqalar
5. Haddan tashqari qizib ketishning oldini olish uchun alyuminiy motor
6. Simli platforma, sinxronizatsiyani ta'minlang
7. 120% sig'imli dinamik yuk matni va 150% statik yuk sinovi
8. Yog 'oqmasligiga ishonch hosil qilish uchun italyan moy muhri
9. Shoshilinch qo'lda tushirish funksiyasiga ega elektromagnit klapan
10. Liftni ustaxona bo'ylab tashish uchun ishlatiladigan ko'chma trolleybusga o'rnatilgan nasos.
11. elektr va xavfsizlik tasdiqlangan
12. Maksimal mustahkamlik va barqarorlik uchun ikkita gidravlik silindr va qaychi dizayni
13. Oson sozlanishi mumkin bo'lgan 24 dyuymli toymasin radiusli qo'llar
14. Avtomatik ikki pozitsiyali xavfsizlik qulflari
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CHSL2700 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2700KGS |
| Maksimal ko'tarish balandligi | 1200 mm |
| Minimal ko'tarish balandligi | 130 mm |
| Platforma kengligi | 1742 mm |
| Platforma uzunligi | 1740 mm |
| Ko'tarilish/tushish vaqti | Taxminan 30-50-yillar |
| Motor kuchi | 3.0kw-380v yoki 3.0kw-220v |
| Nominal moy bosimi | 24MPa |
| Umumiy og'irlik | 450 kg |
Qo'lda qulfni ochish
Kuchaytirilgan va qalinlashgan faol qo'llab-quvvatlovchi qo'llar
To'rt juft baland va past patnislar bilan
Qo'lda boshqariladigan harakatlanuvchi kichik treyler
Kuchaytiring va jasur okklyuziyani qiling
1-savol: Siz zavodmisiz yoki savdogarmisiz?
A: Biz ishlab chiqaruvchimiz, o'z zavodimiz va muhandisimiz bor.
2-savol. To'lov shartlaringiz qanday?
A: T/T 50% depozit sifatida va ommaviy buyurtmalar uchun yetkazib berishdan oldin 50%. Balansni to'lashdan oldin sizga mahsulotlar va paketlarning fotosuratlarini ko'rsatamiz.
3-savol. Yetkazib berish shartlaringiz qanday?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
4-savol. Kafolat muddati qancha?
A: Chelik konstruktsiyasi 5 yil, barcha ehtiyot qismlar 1 yil.