1. Bunday model uchun biz mijozning talabiga binoan ishlab chiqaramiz. Sizga kerak bo'lgan yuk ko'tarish hajmi, ko'tarish balandligi va platforma o'lchamini bilishimiz kerak. Keyin biz siz uchun narxni hisoblab chiqamiz.
2.Standard rampa yuklash va tushirishni osonlashtiradi.
3. Yuqori sifatli nasos stantsiyasi uni juda barqaror ko'taradi va tushiradi.
4. Portlashga chidamli klapanlar, gidravlik quvurni himoya qiladi, gidravlik quvurlarning yorilishidan himoya qiladi.
5. Tushib ketishga qarshi qurilma, platformaning yiqilishini oldini oladi.
6. Mijozlar talablari uchun mo'ljallangan yerga o'rnatiladigan ikki qavatli avtomobil liftida.
7. Ichki foydalanish uchun kukunli purkagich qoplamali sirtni ishlov berish, tashqi foydalanish uchun issiq galvanizatsiya.
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CSL-3 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | jami 5000 kg |
| Olib tashlash balandligi | moslashtirilgan |
| O'z-o'zidan yopilgan balandlik | moslashtirilgan |
| Vertikal tezlik | 4-6 oy/daqiqa |
| Tashqi o'lcham | moslashtirilgan |
| Haydash rejimi | 2 ta gidravlik silindr |
| Avtomobil hajmi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Avtoturargoh rejimi | 1 tasi yerda, 1 tasi yer ostida |
| Avtoturargoh maydoni | 2 ta mashina |
| Ko'tarilish/tushish vaqti | 70 s / 60 s / sozlanishi |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Professional avtoturargoh lift ishlab chiqaruvchisi, 10 yildan ortiq tajribaga ega. Biz turli xil avtoturargoh uskunalarini ishlab chiqarish, innovatsiya qilish, sozlash va o'rnatishga sodiqmiz.
2. 16000+ mashinalar to'xtash joyi tajribasi, 100+ mamlakat va mintaqalar.
3. Mahsulot xususiyatlari: Sifatni ta'minlash uchun yuqori sifatli xom ashyodan foydalanish
4. Yaxshi sifat: TUV, Idoralar sertifikati. Har bir protsedurani qat'iy tekshiradi. Sifatni ta'minlash uchun professional QC jamoasi.
5. Xizmat: Sotishdan oldingi va sotishdan keyingi maxsus xizmat ko'rsatish paytida professional texnik yordam.
6. Zavod: Xitoyning sharqiy qirg'og'idagi Qingdao shahrida joylashgan, transport juda qulay. Kunlik quvvati 500 ta.