1.CE 2006/42/CE Yevropa Ittifoqining mashinasozlik direktivasiga muvofiq sertifikatlangan.
2. Uy garajida, avtomobil sotadigan do'konlarda va jamoat avtoturargohlarida foydalanish mumkin.
3.Zero post sizga lift atrofida ko'proq joydan foydalanishga yordam beradi.
4. Yuk ko'tarish quvvati 2700 kg / 6000 funt.
5.2100 mm foydalanishga yaroqli platforma kengligi uni to'xtash joyi va olib chiqishni ancha osonlashtiradi.
6.24v boshqaruv kuchlanishi elektr toki urishining oldini oladi.
7. Barcha ko'tarish yoki tushirish jarayonida transport vositangizni himoya qilish uchun dinamik qulflash xavfsizlik xususiyati.
8. Shlangi silindrlar tomonidan to'g'ridan-to'g'ri boshqariladigan ekvalayzer platformaning sinxronizatsiyasi va darajasini ta'minlaydi.
9. Ko'p bosqichli qulflash tizimi, avtomatik qulflash va elektr qulfni ochish tizimi.
10. Ichki foydalanish uchun kukunli purkagich qoplamali sirtni ishlov berish, tashqi foydalanish uchun issiq galvanizatsiya.
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CHSPL2700 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2700 kg |
| Olib tashlash balandligi | 2100 mm |
| Foydalanish mumkin bo'lgan platforma kengligi | 2100 mm |
| Qurilmani qulflash | Dinamik |
| Qulfni ochish | Elektr avtomatik chiqarish yoki qo'lda |
| Haydash rejimi | Shlangi boshqariladigan |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Avtoturargoh maydoni | 2 |
| Xavfsizlik qurilmasi | Yiqilishga qarshi qurilma |
| Ishlash rejimi | Kalit tugmasi |
1-savol: Siz ishlab chiqaruvchisiz?
A: Ha.
2-savol. To'lov shartlaringiz qanday?
A: T/T 50% depozit sifatida va yetkazib berishdan oldin 50%. Balansni to'lashdan oldin sizga mahsulotlar va paketlarning fotosuratlarini ko'rsatamiz.
3-savol. Yetkazib berish shartlaringiz qanday?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
4-savol. Yetkazib berish vaqti haqida nima deysiz?
A: Odatda, oldindan to'lovni olganingizdan keyin 45-50 kun davom etadi. Yetkazib berishning aniq muddati buyurtma miqdori va buyumlarga bog'liq.
5-savol. Kafolat muddati qancha?
A: Chelik konstruktsiyasi 5 yil, barcha ehtiyot qismlar 1 yil.