1. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay olib tashlanishi mumkin, barqaror va ishonchli ishlaydi va oson parvarishlanadi;
2. O'rnatish boshi va tutqich jag'i qotishma po'latdan yasalgan;
3. Oddiy yordamchi qo'l, operatorning ish vaqtini tejash;
4. Sozlanishi mumkin bo'lgan tutqichli jag' (ixtiyoriy), ± 2 dyuym asosiy holatda sozlanishi mumkin
qisish hajmi.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 44"/1120 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 14"/360 mm |
| Tashqi qisish | 10"-21" |
| Ichki qisish | 12"-24" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 298 kg |
| Paket hajmi | 1100*950*950 mm |
| 24 ta birlikni bitta 20 dyuymli konteynerga yuklash mumkin | |
1. Avval shinaning ichki chetiga moy surting.
2. Po'lat halqani aylanuvchi patnisga shinani yechib olish bilan bir xil tarzda mahkamlang, shinani po'lat halqaning yuqori chetiga qo'ying va havo teshigining o'rnini aniqlang.
3. Shinaning chetini bosish uchun tushirish qo'lini harakatlantiring, pedalni bosing va shinani asta-sekin po'lat halqaga bosing.
4. Shinani o'rnatishni yakunlash uchun yuqori shinani po'lat halqaga xuddi shu tarzda bosing.
1. Mashinadan foydalangandan so'ng, aylanuvchi patnisdagi changni vaqtida tozalang.
2. Mashinadan foydalanishdan oldin o'rnatish boshidagi silliqlash bloki eskirganligini tekshiring va agar u eskirgan bo'lsa, uni vaqtida almashtiring.
3. Har hafta moy-suv ajratgichidagi moylash moyining suyuqlik darajasini tekshirib turing, agar suyuqlik darajasi minimal belgidan past bo'lsa, uni o'z vaqtida to'ldirish kerak. Juda ko'p yoki juda kam bo'lishining oldini olish uchun moylash moyining miqdorini sozlash kerak.
4. Suv filtrida suv bor-yo'qligini har oy tekshirib turing. Agar suv bo'lsa, uni vaqtida to'kib tashlang va suvning maksimal chiziqdan oshib ketishiga yo'l qo'ymang.