1. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay olib tashlanishi mumkin, barqaror va ishonchli ishlaydi va oson parvarishlanadi;
2. O'rnatish boshi va tutqich jag'i qotishma po'latdan yasalgan;
3.S41 olti burchakli yo'naltirilgan naycha 270 mm gacha cho'zilgan, olti burchakli valning deformatsiyasini samarali ravishda oldini oladi;
4. Bosimli shinalar dastagi, tekis, past profilli va qattiq shinalarni boshqarish uchun yordam;
5. Mijozning talabiga binoan yordamchini tuzatish oson bo'lgan zaxira yordamchini mahkamlash teshigi.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 44"/1120 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 14"/360 mm |
| Tashqi qisish | 10"-21" |
| Ichki qisish | 12"-24" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 295 kg |
| Paket hajmi | 1100*950*950 mm |
| 24 ta birlikni bitta 20 dyuymli konteynerga yuklash mumkin | |
1. Shinadan havoni chiqarib oling.
2. Jantdan barcha qo'rg'oshin og'irliklarini olib tashlang.
3. Shinani belgilangan joyga qo'ying, shinani qayta-qayta aylantiring va shina belkurakni bosing, shinani po'lat halqadan to'liq ajratish uchun shina belkurak pedalini bosing.
4. Jantni aylanuvchi patnisga qo'ying va jantni qulflash uchun shina qisqichi pedalini bosing.
5. Shinaning ichki halqasiga moy surting.
6. Patronning ichki roligi po'lat halqaning chetiga yopishib qolishi uchun demontaj qo'lini pastga torting va boshning uzatma qulflash qo'lini boshning teleskopik qo'l qulfi bilan qulflang.
7. Lom yordamida shinani ko'tarish boshiga ko'taring, patronni aylantirish uchun aylanuvchi pedalni bosing va shinaning bir tomonini tashqariga oling.
8. Boshqa shinani ham xuddi shu tarzda tortib oling.