1. Eğimli ustun va pnevmatik qulflash moslamasi va tushirish qo'li;
2. Olti burchakli milga yo'naltirilgan naycha 270 mm gacha cho'zilgan bo'lib, olti burchakli milning samarali deformatsiyasini oldini oladi;
3. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay demontaj qilinishi mumkin, barqaror va ishonchli ishlaydi va oson parvarishlanadi;
4. Avtomatik o'rnatish va tushirish kallagi, ishlatish oson; asosiy valning pnevmatik qulflanishi tez va ishonchli:
5. Tegishsiz tuzilish, shinalarni o'rnatish va tushirish qulayroq;
6. Tez shishirish uchun tashqi havo idishi bilan, noyob oyoq klapani bilan boshqariladi va pnevmatik qurilma uchun qo'lda ushlab turiladi; (ixtiyoriy)
7. Keng, past profilli va qattiq shinalarni uzatish uchun pnevmatik yordamchi qo'l bilan.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 41"/1043 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 14"/360 mm |
| Ichki qisish | 12"-24" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 419 kg |
| Paket hajmi | 860*1330*1980 mm |
| 20 dyuymli bitta konteynerga 8 ta mahsulotni yuklash mumkin | |
Jag'larni ochib yoki yopib bo'lmaydi:
Havo oqishi yo'qligini tekshiring, besh tomonlama klapan yadrosi pedal vilkasidan chiqib ketganmi yoki yo'qligini tekshiring, agar yuqoridagi holat normal bo'lsa, aylanma taqsimlash hisoboti klapanida puflama yo'qligini tekshiring, aylanma taqsimlash hisoboti klapanini kichik silindrga ulaydigan havo trubkasini olib tashlang va uni pedalga o'rnating. Bosilmaganda yoki to'liq bosilganda, aylanma havo taqsimlash klapanini kichik silindrga ulaydigan havo trubkalaridan faqat bittasidan havo chiqadi. Qanday bo'lmasin, ikkita havo trubkasi bir vaqtning o'zida havo chiqarmasligi hodisasi aylanuvchi havo taqsimlash klapanining puflanishidir. Agar yuqoridagi komponentlar muammo bo'lmasa, tirnoq qismini, tirnoq o'rindig'i deformatsiyalanganmi yoki tiqilib qolganmi, kvadrat aylanuvchi patnis tiqilib qolganmi, kvadrat aylanuvchi patnis tiqilib qolganmi, kvadrat aylanuvchi patnis pimi tushib ketganmi yoki yo'qligini tekshiring.