1. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay olib tashlanishi mumkin, operatsiya barqaror va ishonchli va texnik xizmat ko'rsatish qulay;
2. O'rnatish boshi va tutqich jag'lari qotishma po'latdan yasalgan bo'lib, bu shinaning shikastlanishini samarali ravishda kamaytirishi mumkin;
3. Pnevmatik yordamchi qo'l ish paytida vaqt va kuchni tejaydi;
4. Sozlanishi mumkin bo'lgan tutqich jag'lari (ixtiyoriy), asosiy qisqichni ± 2 dyuym o'lchamda sozlash mumkin.
5. Qattiq devor shinalarini olib tashlash oson bo'lgan yangi turdagi yordamchi.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 44"/1120 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 14"/360 mm |
| Tashqi qisish | 10"-21" |
| Ichki qisish | 12"-24" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 379 kg |
| Paket hajmi | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 dona bitta 20 dyuymli konteynerga yuklanishi mumkin | |
1. Siz qayerdansiz?
Qingdao, Shandong viloyati, Xitoy.
2. Siz ishlab chiqaruvchisizmi yoki savdogarmisiz?
Ishlab chiqaruvchi. Bizning o'z zavodimiz va QC guruhimiz bor.
3. Yetkazib berish muddati qancha?
30 ish kuni.
Batafsil ma'lumot olish uchun xush kelibsiz. Iltimos, ushbu lift sizga mos keladimi yoki yo'qmi, texnik parametrlarga e'tibor bering.