1. Eğimli ustun va pnevmatik qulflash moslamasi va demontaj qo'li;
2. Olti o'qli yo'naltirilgan naycha 270 mm gacha cho'ziladi, olti o'qli deformatsiyani samarali ravishda oldini oladi;
3. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay demontaj qilinishi mumkin, barqaror va ishonchli ishlaydi va oson parvarishlanadi;
4. O'rnatish boshi va tutqich jag'i qotishma po'latdan yasalgan;
5. Sozlanishi mumkin bo'lgan tutqich jag'i (ixtiyoriy), ± 2 dyuym asosiy qisish o'lchamiga moslashtirilishi mumkin;
6. Noyob oyoq klapani va qo'lda ushlab turiladigan pnevmatik moslama tomonidan boshqariladigan tashqi havo tanki reaktiv portlatish moslamasi bilan jihozlangan;
7. Keng, past profilli va qattiq shinalarni uzatish uchun quvvat yordamchi qo'li bilan.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 44"/1120 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 14"/360 mm |
| Tashqi qisish | 10"-21" |
| Ichki qisish | 12"-24" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 406 kg |
| Paket hajmi | 1100*950*950 mm 1330*1080*300 mm |
| 20 dona bitta 20 dyuymli konteynerga yuklanishi mumkin | |
1. Xost ish stoli: Shinalar asosan ushbu platformada qismlarga ajratiladi, bu asosan shinalarni joylashtirish va ularni aylantirish rolini o'ynaydi.
2. Ajratish qo'li: Shinalarni olib tashlash mashinasining yon tomonida, asosan, shinalarni jantdan ajratish uchun ishlatiladi, shunda shinalarni olib tashlash muammosiz amalga oshirilishi mumkin.
3. Shinalarni shishirish va deflyatsiya qilish moslamasi: U asosan shinalardagi havoni osongina shishirish yoki demontaj qilish uchun chiqarishga xizmat qiladi, shuningdek, havo bosimini o'lchash uchun barometr ham mavjud. Shinalardagi umumiy bosim taxminan 2,2 atmosferani tashkil qiladi. Shuningdek, 0,2 Mpa ga teng.
4. Pedallar: Shina almashtirgich ostida 3 ta pedal tugmasi mavjud bo'lib, ular mos ravishda tugmani soat yo'nalishi bo'yicha va soat miliga teskari yo'nalishda aylantirish, tortish tugmachasini ajratish va disk va shina tugmachasini ajratish uchun ishlatiladi.
5. Soqol suyuqligi: Bu shinalarni demontaj qilish va yig'ish uchun foydalidir, shinalarni demontaj qilish va yig'ish paytida shikastlanishni kamaytiradi va shinalarni demontaj qilish va yig'ish ishlarini yaxshiroq bajarilishini ta'minlaydi.