1. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay olib tashlanishi mumkin, barqaror va ishonchli ishlaydi va oson parvarishlanadi;
2. O'rnatish boshi va tutqich jag'i qotishma po'latdan yasalgan,
3. Olti burchakli yo'naltirilgan naycha 270 mm gacha cho'zilgan, olti burchakli valning deformatsiyasini samarali ravishda oldini oladi;
4. Shinalarni ko'taruvchi bilan jihozlangan, shinalarni yuklash oson;
5. Noyob oyoq klapani va qo'lda ushlab turiladigan pnevmatik moslama tomonidan boshqariladigan o'rnatilgan havo reaktiv-portlatish moslamasi bilan jihozlangan;
6. Keng, past profilli va qattiq shinalarni uzatish uchun qo'shaloq yordamchi qo'l bilan.
7. Sozlanishi mumkin bo'lgan tutqich jag'i (ixtiyoriy), ± 2 dyuym asosiy qisish o'lchamiga moslashtirilishi mumkin.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 47"/1200 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 16"/410 mm |
| Tashqi qisish | 13"-24" |
| Ichki qisish | 15"-28" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 562 kg |
| Paket hajmi | 1400*1120*1800 mm |
| 20 dyuymli bitta konteynerga 8 ta mahsulotni yuklash mumkin | |
1. Shinalar mashinasining quvvat manbai normal holatda bo'lishi kerak. Ishlamayotgan holatda quvvat o'chirilgan holatda bo'ladi. Mashinaning ichki havo bosimi normal bosimda va havo trubkasi ishlamayotgan holatda ulanmagan.
2. Shinani almashtirishdan oldin, shinalar ramkasi deformatsiyalanganmi yoki yo'qmi va havo shlangi oqayotganmi yoki yorilganmi, tekshiring.
3. Shina bosimini tushirish uchun havo shlangini burab oching, shinani siqish qo'lining o'rtasiga qo'ying va shinaning ikki tomonini g'ildirak ramasidan ajratish uchun siqish qo'lini ishlating.
4. Shinalarni olib tashlash uchun kalitlarni ishlating.
5. Yangi shinalar o'rnatilganda, shinalar yuqoriga qarab belgilanadi va shinalar kalitlarni ishga tushirish orqali o'rnatiladi.
6. Yig'ishdan so'ng, har bir kalit o'chirilgan holatga qo'yilishi kerak.