Gidravlik bitta ustunli avtomobil liftlari uzunligi va kengligi bo'yicha qo'llab-quvvatlanadigan platforma yordamida qo'llab-quvvatlanadi. Yilni tuzilish, kichik joy, yengil vazn, ko'chirish oson, barqaror ishlash. Yuqori sifatli nasos stantsiyasi va elektron komponentlar, mexanik va gidravlik o'z-o'zidan qulflanadigan, xavfsiz va ishonchli; poydevor yo'q, uni to'g'ridan-to'g'ri yerga o'rnating.
1. Shlangi boshqariladigan, zanjirli ko'tarish tizimi.
2. Qo'lda qulfni ochish.
3. Belanchak qo'llarining yerga o'rnatilishi poyga avtomobillarining turishi uchun mos keladi.
4. Poliuretan bardoshli vintli/sobit prokladkalar va bepul yuqori adapterlar.
5. Lift ikkita variantga ega: o'rnatilgan g'ildiraklar bilan o'rnatilgan va harakatlanuvchi.
6. Barcha po'lat qismlar qum bilan qoplangan, keyin korroziyaga qarshi astar bilan bo'yalgan va ustki qoplama rangi bilan qoplangan.
7. Alyuminiy qobiqli motor, tez issiqlik tarqalishi, yuqori samaradorlik va uzoq xizmat muddati
8.CE sertifikatlangan
9. Kuchli ishlab chiqaruvchi, ishonchli. Seiko ishlab chiqarishi, yuqori sifat.
| Mahsulot parametrlari | |
| Model raqami | CHSL2500 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2500 kg |
| Olib tashlash balandligi | 1800 mm |
| Minimal balandlik | 140 mm |
| Ko'tarish vaqti | 50-60-yillar |
| Umumiy balandlik | 2550 mm |
| Motor kuchi | 2.2kVt-380v yoki 2.2kVt-220v |
| Nominal moy bosimi | 24MPa |
| Umumiy og'irlik | 850 kg |
orqa qo'l qulfi
Yagona spiral + balandlashtirilgan laganda
mobil avtomobil
mobil baza
oldingi qo'l qulfi
Plitalar qalin va bardoshli.
Zavodda sozlash, yuqori sifat va arzon narx.
Mahsulotni yangilash, bardoshli.
Barqaror ko'tarish va oson ishlash.
To'liq turlari va texnik xususiyatlari, puxta o'ylangan savdo-sotiq xizmati
Foydalanuvchilarning ehtiyojlari bizning maqsadimizdir