1. Bu mijozlaringizning ehtiyojlari, platforma o'lchami va balandligi bilan yukni sozlashi mumkin bo'lgan moslashtirilgan mahsulot.
2. Avtomobillar va tovarlarni ko'tarishi mumkin.
3. U turli darajadagi avtomobillarni ko'tarish uchun ishlatilishi mumkin, bu avtomobillarni zinapoyalar orasida, podvaldan birinchi qavatga, ikkinchi qavatga yoki uchinchi qavatga ko'chirish uchun mos keladi.
4. Ikkita gidravlik moyli silindrdan foydalaning, uzluksiz ishlaydi va yetarli quvvatga ega bo'ladi.
5. Yuqori aniqlik va barqaror gidravlik haydovchi tizimi.
6. Yuqori sifatli olmos po'lat plastinka.
7. Shlangi ortiqcha yuklanishdan himoya mavjud.
8. Agar operator tugmachani qo'yib yuborsa, avtomatik o'chirish.
| sizning yeringiz va talablaringizga muvofiq tayyorlangan. | |
| Model raqami | CSL-3 |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 2500 kg/moslashtirilgan |
| Olib tashlash balandligi | 2600 mm / moslashtirilgan |
| O'z-o'zidan yopilgan balandlik | 670 mm/moslashtirilgan |
| Vertikal tezlik | 4-6 oy/daqiqa |
| Tashqi o'lcham | kesilgan |
| Haydash rejimi | 2 ta gidravlik silindr |
| Avtomobil hajmi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Avtoturargoh maydoni | 1 ta mashina |
| Ko'tarilish/tushish vaqti | 70 s / 60 s |
| Quvvat manbai / Dvigatel quvvati | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1-savol: Siz zavodmisiz yoki savdogarmisiz?
A: Biz ishlab chiqaruvchimiz, o'z zavodimiz va muhandisimiz bor.
2-savol. To'lov shartlaringiz qanday?
A: T/T 50% depozit sifatida va yetkazib berishdan oldin 50%. Balansni to'lashdan oldin sizga mahsulotlar va paketlarning fotosuratlarini ko'rsatamiz.
3-savol. Yetkazib berish shartlaringiz qanday?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
4-savol. Yetkazib berish vaqti haqida nima deysiz?
A: Odatda, oldindan to'lovni olganingizdan keyin 45-50 kun davom etadi. Yetkazib berishning aniq vaqti buyurtmangizning miqdori va miqdoriga bog'liq.
7-savol. Kafolat muddati qancha?
A: Chelik konstruktsiyasi 5 yil, barcha ehtiyot qismlar 1 yil.