1. Oyoq klapanining nozik tuzilishi butunlay olib tashlanishi mumkin, barqaror va ishonchli ishlaydi va oson parvarishlanadi;
2. O'rnatish boshi va tutqich jag'i qotishma po'latdan yasalgan;
3. Sozlanishi mumkin bo'lgan tutqich jag'i (ixtiyoriy), ± 2 dyuym asosiy qisish o'lchamiga moslashtirilishi mumkin.
| Dvigatel quvvati | 1.1kVt/0.75kVt/0.55kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimal g'ildirak diametri | 38"/960 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 11"/280 mm |
| Tashqi qisish | 10"-18" |
| Ichki qisish | 12"-21" |
| Havo ta'minoti | 8-10 bar |
| Aylanish tezligi | 6 rpm |
| Boncukni sindirish kuchi | 2500 kg |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 229 kg |
| Paket hajmi | 1100*950*950 mm |
| 20 dyuymli bitta konteynerga 36 ta mahsulotni yuklash mumkin | |
Yarim avtomatik shina almashtirgich ixcham dizaynga ega, foydalanish oson va tez, shuningdek, to'liq gidravlik boshqaruvga ega. Doimiy ish balandligi, mukammal ergonomik harakat, har qanday turdagi g'ildirakni aylanuvchi patnisga osongina joylashtirish uchun g'ildirakni ko'tarish.
Joyni tejash: orqa tomonda kabellar yo'q va saqlash javoni bilan, tezroq ishlash jarayoni: qush boshi balandligini xotirada saqlash funktsiyasi, mukammal va tez shinalarni mahkamlash: elektr haydovchi qisqich stolini sozlash va qo'shimcha tutqichli aqlli markaziy qulf, nol bosimli ishlash, aylanadigan pnevmatik shinalar uchun munchoq, tirnalishga chidamli materialdan tayyorlangan qush boshi, g'ildirak uyasiga hech qanday zarar yetkazmaydi (nol bosim effekti).