1. Masofani o'lchash;
2. O'z-o'zini kalibrlash; LED raqamli displey
3. Muvozanatni optimallashtirish funktsiyasi;
4. Mototsikl g'ildiraklarini muvozanatlash uchun ixtiyoriy adapter;
5. O'lchovlar dyuym yoki millimetrda, o'qish gramm yoki untsiyada;
| Dvigatel quvvati | 0,25 kVt/0,35 kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/240V/240V, 1 pH, 50/60Hz |
| Jant diametri | 254-615 mm/10”-24” |
| Jant kengligi | 40-510 mm”/1.5”-20” |
| Maksimal g'ildirak og'irligi | 65 kg |
| Maksimal g'ildirak diametri | 37”/940 mm |
| Muvozanat aniqligi | ±1 g |
| Balanslash tezligi | 200 rpm |
| Shovqin darajasi | <70dB |
| Og'irligi | 134 kg |
| Paket hajmi | 980*750*1120 mm |
Shina va disk bir-biriga yig'ilgan ekan, dinamik muvozanatni sozlash to'plami talab qilinadi. Jantni almashtirish yoki eski shinani yangisi bilan almashtirish uchun bo'ladimi, hech narsa o'zgartirilmasa ham, shina tekshirish uchun diskdan chiqariladi. Jant va shina alohida yig'ilgan ekan, dinamik muvozanatni saqlash talab qilinadi.
Jantlar va shinalarni almashtirishdan tashqari, oddiy vaqtlarda ham ko'proq e'tibor berishingiz kerak. Agar rul chayqalayotganini sezsangiz, avval dinamik muvozanatning g'ayritabiiy ekanligini tekshirishingiz kerak. Bundan tashqari, jant deformatsiyasi, shinalarni ta'mirlash, shinalar bosimini nazorat qilish modulini o'rnatish va turli materiallardan tayyorlangan klapanlarni almashtirish kabi omillar dinamik muvozanatga ta'sir qiladi. G'ildirakning normal ishlatilishini ta'minlash uchun bir qator dinamik muvozanatni bajarish tavsiya etiladi.