1. 17 dyuymli rangli LCD displey, do'stona interfeys, oddiy ishlash;
2. Og'irliklarning joylashishini lazer joylashuvi bilan aniqroq joylashtiring;
3. Maxsus jantlar uchun turli xil muvozanat rejimi;
4. SPLIT funksiyasi;
5.OPT optimallashtirish funktsiyasi;
6. Aqlli avtomatik kalibrlash funktsiyasi;
7. Xato diagnostika funktsiyasi va displeyda tashxis qo'yishni so'rash;
8. IVECO jantlarini o'lchash mumkin;
9. Jantlarning kengligi o'lchamini avtomatik o'lchash.
| Dvigatel quvvati | 0,3 kVt |
| Quvvatlantirish manbai | 110V/230V, 1ph, 50/60Hz |
| Jant diametri | 10”-25” |
| Jant kengligi | 1”-17” |
| Maksimal g'ildirak og'irligi | 143 funt/65 kg |
| Maksimal g'ildirak diametri | 43”/1100 mm |
| Maksimal g'ildirak kengligi | 21”/530 mm |
| Balanslash tezligi | ≤140 rpm |
| Tsikl vaqti | 15 soniya |
| Muvozanat aniqligi | 0,05 oz/1 g |
| Paket hajmi | 1520*1020*1450 mm |
Bu shinaning markazdan qochma kuchini minimallashtirish, shinaning g'ayritabiiy aşınmasını kamaytirish va shinaning muammosiz ishlashini ta'minlash uchun mo'ljallangan mashina.
Qanday foydalanish kerak: Mashinadagi raqamlarni shina modeliga qarab sozlang. Masalan, shina 185/60 R14, 185 shinaning kengligi. Balansatorning chap tomonidagi birinchi tugma kenglikka qarab sozlanishi kerak. 60 shinaning tomonlar nisbati. O'rtadagi tugma qisqichni o'lchash uchun ishlatilishi mumkin, shuningdek, shina modeliga qarab ham sozlanishi mumkin. 14 Jant diametri dyuymlarda. O'ngdagi tugma balanslash mashinasidagi o'lchagichni tortib, shinaning jantidan masofani aniqlashi mumkin. Turli xil balanslash mashinalari har xil bo'lishi mumkin va aniq operatsiya qo'llanmaga muvofiq bajarilishi kerak.